Home › Rejestracja Partnership

Rejestracja Partnership

Bardzo dużo osób decyduje się na rejestrowanie spółek cywilnych. To dobry sposób na założenie własnej firmy. Jest to proste i szybkie, dlatego nie ma się, co dziwić, że zainteresowanie takim rozwiązaniem jest bardzo duże.

Jeśli chcemy założyć firmę w dwie czy więcej osób to lepszego i łatwiejszego rozwiązania na pewno nie znajdziemy. Całość zaczyna się od tego, że trzeba będzie zgłosić swoją firmę do urzędu skarbowego. Spółkę Limited trzeba rejestrować w oficjalnym rejestrze firm, a tutaj takiej potrzeby nie ma, co oznacza, że formalności mamy ograniczone do minimum. Spółka cywilna prowadzi swoją działalność przy wykorzystaniu własnej nazwy. Zaletą prowadzenia spółki cywilnej w UK jest również to, że można będzie tam na miejscu skorzystać z pomocy polskiego księgowego. Wszystkie formalności, jakie załatwiamy mogą być przyspieszony, bo taka osoba zna się na tym i wie jak ma nam pomóc.
biuro-uk-1.jpg
 

Na co jeszcze można liczyć korzystając z pomocy księgowego?

Zanim zarejestrujemy spółkę cywilną warto skorzystać z doradztwa formalno-prawnego. Możemy przejść przez różne konsultacje dotyczące spraw związanych z księgowością, podatkami, finansami czy rejestracją całej spółki. Dowiemy się również jak ma wyglądać prowadzenie takiej firmy. Jeśli nie znamy się na planowaniu polityki finansowej i podatkowej to księgowy również nam pomoże. Gdyby doszło do kontroli urzędu skarbowego to księgowy będzie z nami i będziemy wiedzieli, co należy robić. Gdyby się okazało, że prowadzenie własnej spółki nas przerosło to firma księgowa pomoże przejść przez bankructwo i zakończenie działalności. Przy pomocy kogoś profesjonalnego wszystko wydaje się być łatwiejsze i w praktyce właśnie takim jest. To, dlatego osoby, które chcą założyć i prowadzić własną spółkę cywilną powinny skorzystać z oferty Capital Business Links - księgowość w UK. Lepszego rozwiązania nie znajdą, bo nikt tak dobrze im nie pomoże jak polski księgowy w UK. Korzystajmy z pomocy kogoś, kto zna się na prawie obowiązującym na terenie Wielkiej Brytanii.